•  

  • test

O nas

Oferujemy kompleksowe i niedrogie usługi hydrauliczne. Jesteśmy firmą godną polecenia, do wszystkich prac podchodzimy z zaangażowaniem. Usługi związane z hydrauliką wykonujemy solidnie i precyzyjnie, dbając o każdy szczegół. Jednocześnie nie opóźniamy prac – wiemy, jak ważna jest sprawna naprawa usterki lub montaż instalacji, dlatego oferujemy krótkie terminy realizacji.

Do każdej zaleconej naprawy hydraulicznej podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszelkie normy i atesty bezpieczeństwa.

Wykonujemy projekt oraz przedstawiamy wstępną wycenę usługi.

Następnym etapem pracy jest realizacja zlecenia, zgodnie z wszelkimi ustaleniami. Przy wykonywaniu usług, w zależności od potrzeb Klienta, stosujemy zarówno metody tradycyjne, jak i nowoczesne technologie.

Jesteśmy profesjonalistami posiadającymi wieloletnie solidne doświadczenie oraz rozległą wiedzę techniczną. Zawsze chętnie udzielamy satysfakcjonujących odpowiedzi oraz podsuwamy doskonałe rozwiązania. Jesteśmy gotowi do niesienia wsparcia przy przypadku usterek i modernizacji całej instalacji. Wszelkie potrzebne części dowozimy do Klienta.

Podejmujemy się również przekazywania Klientowi naszej wiedzy, dzięki której lepiej zadba o zainstalowany sprzęt.

Obojętnie, czy chodzi o montaż kotłów gazowych, zaprojektowanie przyłączy wodnych, instalacji wodno-kanalizacyjnych czy o drobne naprawy hydrauliczne, nasi hydraulicy pomogą Państwu we wszystkim!

Priorytetem naszej pracy jest zadowolenie Klientów. Pragniemy, by byli usatysfakcjonowani nie tylko chwilę po wykonaniu pracy, ale przede wszystkim, by sprzęt służył im przez długie lata. Na wszystkie świadczone przez nas usługi udzielamy gwarancji, a jej długość zależy od typu świadczonej usługi.

g (1)

Logo